Tedarikçi Raporu - Performans Sonuçları

Ekranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir.

Açılır pencerede yer alan Performans Sonuçları seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir.

Açılan sayfada tedarikçiler için değerlendirici kişilere gönderilen formlara verilen yanıtlar bazında raporlamalara ulaşılabilir. Sadece TPYS modülünü kullanan alıcılar için kullanılmakta olan bir alandır.

Ekranın sol tarafında yer alan büyüteç ikonuna tıklanarak ilgili tabloların verileri gösterebilmesi adına bir tedarikçi seçimi yapılmalıdır.

Seçilen tedarikçi doğrultusunda Şirket Ünvanı, Değerlendirilen Form Sayısı ve Değerlendirilen Dönem Sayısı gibi bilgiler otomatik olarak seçim yapılan alanın sağ bölümünde ekrana yansıyacaktır.

· Form Analizi/Dönem Analizi: Seçilen tedarikçiye ait gönderilen formlar ve tedarikçinin ilgili formlardan aldığı skorların paylaşıldığı alandır. Tablonun üst bölümünde yer alan Dönem Analizi butonu ile tedarikçinin formlardan aldığı skor ve puanlar dönem ve satınalma kategorisi bazında görüntülenebilir.

Form Analizi ve Dönem Analizi butonlarının üstünde yer alan Değerlendirme Formu Adı, Dönem ve Değerlendirme Kategorisi gibi alanlardan ise istenen form, dönem ve kategori bazında filtrelemeler sağlanabilmektedir.

· Kriter Analizi: Tedarikçinin değerlendirildiği formlarda yer alan kriterler referans alınarak kriter performansı bazında yaratılan radar grafik ve grafiğin arkaplanındaki verileri oluşturan kritlerin paylaşıldığı alandır. Kriter ağırlığı ve kriter sınıfı gibi bilgilere tablonun sağ bölümünden ulaşılabilir.

Radar grafiğin altında yer alan Kriter Skoruna Göre butonu ile default olarak Kriter Performansına göre gösterilmekte olan grafik değiştirilebilmektedir.

Dashboard sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Dashboard
Tedarikçi Raporu - DashboardTedarikçi Raporu Nedir?Tedarikçi raporu ile sistemde tanımlı tedarikçiler için oluşturulmuş olan formlara verilen yanıtlara, genel tedarikçi profiline ya da tedarikçi performans raporlamalarına ulaşılabilmektedir. Tedarikçi Raporu’na ulaşmak adına, ekranın sol tarafında y…

Tedarikçi Profili sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Tedarikçi Profili
Tedarikçi Raporu - Tedarikçi ProfiliEkranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir. Açılır pencerede yer alan Tedarikçi Profili seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir. Açılan sayfada kay…

Tablolar sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Tablolar
Tedarikçi Raporu - TablolarEkranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir. Açılır pencerede yer alan Tablolar seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir. Açılan sayfada tablo formatında form…