Tedarikçi Raporu - Tedarikçi Profili

Ekranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir.

Açılır pencerede yer alan Tedarikçi Profili seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir.

Açılan sayfada kayıtlı tedarikçilerin kayıt aşamasında yanıtladıkları formlarda eğer oluşturulmuş ise aldıkları skorlar görüntülenebilir. Kayıt formlarında skorlama yöntemlerini kullanmayan alıcılar için ilgili sayfa kullanımı uygun bir alan değildir.

Ekranın sol tarafında yer alan büyüteç ikonuna tıklanarak ilgili tabloların verileri gösterebilmesi adına bir tedarikçi seçimi yapılmalıdır.

Seçilen tedarikçi doğrultusunda Şirket Ünvanı, VKN ve Adres, Durum ve mevcut kullanıcı sayısı gibi bilgiler otomatik olarak seçim yapılan alanın sağ bölümünde ekrana yansıyacaktır.

· Form Skoru: Seçilen tedarikçinin yanıtladığı formlarda aldığı skorlara ilişkin gösterimin yapıldığı alandır.

Ekranın üst bölümünde yer alan Tip filtresi üzerinden form skorları ya da kategoriye bağlı olan form skorlarına ulaşılabilmektedir.

· Form Detayları: Tedarikçinin erişebildiği ve yanıtlayabildiği formlara ilişkin tablo görünümüne sahip alandır. Formlara ilişkin skorlar, yanıtlayan kullanıcı isim soyisim bilgisi ve mevcut ise formların bağlı olduğu satınalma kategorileri gibi bilgilere ulaşılabilir.

Herhangi bir grafiğin üzerinde sağ tıklama ile açılacak olan açılır listede;

· Verileri Görüntüle: Grafiklerin oluşturulduğu ham veriye ulaşılan seçenektir.

· Resim Olarak Dışarı Aktar: Görüntülenen grafiklerin görsel olarak kullanılabilmesi adına indirme işleminin yapıldığı seçenektir.

· PDF’ye Aktar: Grafik görselinin PDF formatında indirilebileceği seçenektir.

Verileri Dışarı Aktar: Görüntülenen grafiğin ya da ham verinin bir excel dosyası olarak indirilebileceği seçenektir.

Dashboard sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Dashboard
Tedarikçi Raporu - DashboardTedarikçi Raporu Nedir?Tedarikçi raporu ile sistemde tanımlı tedarikçiler için oluşturulmuş olan formlara verilen yanıtlara, genel tedarikçi profiline ya da tedarikçi performans raporlamalarına ulaşılabilmektedir. Tedarikçi Raporu’na ulaşmak adına, ekranın sol tarafında y…

Tablolar sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Tablolar
Tedarikçi Raporu - TablolarEkranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir. Açılır pencerede yer alan Tablolar seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir. Açılan sayfada tablo formatında form…

Performans Sonuçları sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Performans Sonuçları
Tedarikçi Raporu - Performans SonuçlarıEkranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir. Açılır pencerede yer alan Performans Sonuçları seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir. Açılan sayfa…