Tedarikçi Raporu - Tablolar

Ekranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir.

Açılır pencerede yer alan Tablolar seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir.

Açılan sayfada tablo formatında formlara ve tedarikçilere ilişkin bilgilere ulaşılabilmektedir.

Tablonun üst bölümünde yer alan “Form Listesi”, “Tedarikçi Listesi” ve “Tedarikçi Kategori Listesi” sekmelerinden görüntülenmek istenen listeye ilişkin seçin yapılmalıdır.

· Form Listesi: Tedarikçilerin ilişkili oldukları formları ve formlara ilişkin durum, skor ve yanıtlayan yetkili adı gibi bilgilerin paylaşıldığı tablo formatıdır.

· Tedarikçi Listesi: Tedarikçi Listesi sayfasında bulunan mevcut kolon yapısı ile tedarikçi genel bilgilerine ait detaylı bilgilerin paylaşıldığı tablo formatıdır.

· Tedarikçi Kategori Listesi: Tedarikçilerin seçtikleri satınalma kategorileri doğrultusunda kategori durumu ve seçilen kategori gibi bilgilerin listelendiği tablo formatıdır.

Herhangi bir hücrenin üzerinde sağ tıklama ile açılacak olan açılır listede;

· Verileri Görüntüle: Grafiklerin oluşturulduğu ham veriye ulaşılan seçenektir.

· Resim Olarak Dışarı Aktar: Görüntülenen grafiklerin görsel olarak kullanılabilmesi adına indirme işleminin yapıldığı seçenektir.

· PDF’ye Aktar: Grafik görselinin PDF formatında indirilebileceği seçenektir.

Verileri Dışarı Aktar: Görüntülenen grafiğin ya da ham verinin bir excel dosyası olarak indirilebileceği seçenektir.

Dashboard sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Dashboard
Tedarikçi Raporu - DashboardTedarikçi Raporu Nedir?Tedarikçi raporu ile sistemde tanımlı tedarikçiler için oluşturulmuş olan formlara verilen yanıtlara, genel tedarikçi profiline ya da tedarikçi performans raporlamalarına ulaşılabilmektedir. Tedarikçi Raporu’na ulaşmak adına, ekranın sol tarafında y…

Tedarikçi Profili sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Tedarikçi Profili
Tedarikçi Raporu - Tedarikçi ProfiliEkranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir. Açılır pencerede yer alan Tedarikçi Profili seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir. Açılan sayfada kay…

Performans Sonuçları sayfası hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Tedarikçi Raporu - Performans Sonuçları
Tedarikçi Raporu - Performans SonuçlarıEkranın sağ üst bölümünde yer alan gri renkli grafik ikonuna tıklanarak tedarikçi raporlarına ait diğer detaylı raporlama sayfalarına ulaşılabilir. Açılır pencerede yer alan Performans Sonuçları seçeneğine tıklanarak ilgili grafiklere ulaşılabilir. Açılan sayfa…