(Versiyon 2) Tedarikçi Tanımlama - Kendi Kayıt Linki Gönderimi

Promena sisteminde tedarikçilerinizi kayıt edebilmek adına firmaların kendilerini kayıt edebilmeleri için kayıt bağlantısı gönderebilir ya da manuel olarak gerekli bilgiler ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt Linki Üzerinden Tedarikçi Kaydı

Tedarikçilerinizin firma kayıtlarını kendilerinin gerçekleştirebilmesi adına kayıt linki gönderebilmek için sistemde Tedarikçi Yönetimi menüsünde Bilgi Yönetimi başlığı altında yer alan Tedarikçi Listesi menüsüne tıklanmalıdır.

Açılan yeni sayfada görüntülenebilecek Kayıt Linki Gönder butonuna tıklanmalıdır.

Karşılaşılacak olan pencerede;

Kime: Kayıt bağlantısının mail olarak gönderilmek istendiği e-posta adreslerinin girilmesi gereken alandır. Maksimum 100 adet e-posta girilebilir.

Açıklama: Bağlantının gönderileceği mailde yer alacak olan açıklamanın girilebileceği alandır. Bilgi girişi zorunlu değildir.

Dil: Kayıt bağlantısının gönderilmek istendiği dil seçiminin yapıldığı alandır.

Bilgiler doldurularak Gönder butonuna tıklanmalıdır. Tedarikçi yetkililerine tedarikçi listenize kayıt olmaları adına aşağıdaki şekilde örnek bir mail gönderimi sağlanacaktır. Kayıt işlemi tedarikçi yetkilileri tarafından gerçekleştirilecektir.

Sistem üzerinden manuel tedarikçi kaydı tamamlamak adına aşağıdaki bağlantıdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

(Yeni Sürüm) Tedarikçi Tanımlama - Manuel
(Yeni Sürüm) Tedarikçi Tanımlama - ManuelPromena sisteminde tedarikçilerinizi kayıt edebilmek adına manuel olarak gerekli bilgiler ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme kayıt etmek istediğiniz tedarikçileri kayıt bağlantısı dışında manuel olarak da tedarikçi listenize ekleyebilirsin…