Tedarikçi Listesi

Promena sisteminde kayıtlı tedarikçilere ulaşabilmek adına Tedarikçi Yönetimi menüsü altında bulunan Bilgi Yönetimi başlığına bağlı Tedarikçi Listesi’ne tıklanmalıdır.

Açılan sayfada alıcı firma altına kayıtlı tüm tedarikçilere ulaşılabilir.

İstenilen tedarikçi detayına ulaşabilmek adına Filtre başlığının sağ bölümünde bulunan ok ikonuna tıklanarak detaylı filtre alanı açılabilir. Filtre alanında VKN, Tedarikçi Şirket Ünvanı, Durum, Ülke ve daha fazla seçim ile arama sağlanabilir.  İlgili seçim(ler) tamamlandıktan sonra “Ara” butonu tıklanmalıdır. Farklı bir filtre uygulamadan önce tüm seçimleri kaldırmak için “Temizle” butonu tıklanmalıdır.

Tedarikçi listesinde yer alan bir tedarikçinin detaylarına ulaşmak için İşlem kolonu altında yer alan “Detay” ikonu tıklanır.

Tedarikçi tanımlama detayları hakkında aşağıdaki bağlantıdan bilgi edinebilirsiniz.

(Yeni Sürüm) Tedarikçi Tanımlama
(Yeni Sürüm) Tedarikçi TanımlamaPromena sisteminde tedarikçilerinizi kayıt edebilmek adına firmaların kendilerini kayıt edebilmeleri için kayıt bağlantısı gönderebilir ya da manuel olarak gerekli bilgiler ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt Linki Üzerinden Tedarikçi KaydıTedarikçile…

Tedarikçi kategorileri hakkında aşağıdaki bağlantıdan bilgi edinebilirsiniz.

Tedarikçi Kategori Listesi
Tedarikçi Kategori ListesiAlıcı altında tanımlı tedarikçilerin seçtikleri satınalma kategorileri bazında görüntülenmesi adına Tedarikçi Kategori Listesi sayfası kullanılabilir. Sayfaya ulaşmak için, Tedarikçi Yönetimi menüsü altında bulunan Bilgi Yönetimi başlığına bağlı Tedarikçi Kategori Listesi’n…