RFI Listesi (Tedarikçi)

Davet edilmiş olduğunuz RFI süreçlerini listelemek ve detaylarını görüntülemek için RFQ/ E-İhale başlığı altında yer alan RFI Listesi menüsüne tıklayabilirsiniz.

RFI Listesi içerisinde “Yayımlandı” ve “Cevap Aşamasında” durumlarında bulunan ve henüz yanıtlanmamış olan süreçler otomatik olarak listelenmektedir.

Kapanmış ya da devam eden ancak yanıtlanmış olan RFI’ların listelenebilmesi için ise filtre özelliği kullanılabilir.

Filtreleme özelliğine erişmek için Filtre satırının sağ bölümünde yer alan ok işaretine tıklanarak detaylara erişilebilir.

RFI süreçlerini, süreç ID numaraları, yayımlayan alıcı firma, başlık gibi alanlar üzerinden filtreleyebilirsiniz.

Yanıtlanmış süreçleri görüntülemek için İşlem Durumu alanından Tümü seçeneği seçilmelidir. İşlem Bekleyen filtresi henüz yanıtlanmamış süreçleri ifade etmektedir.

Kapanmış ya da iptal edilmiş diğer RFI süreçlerinizi görüntülemek için RFI Durumu filtresi üzerinden Kapalı ya da İptal filtrelemelerini sağlayabilirsiniz.

Şirketinize tanımlı farklı kullanıcıların davet edildiği süreçleri görüntüleyebilmek adına Kendi RFI’larım filtresi üzerinden Tümü ya da Bana Ait Olmayan seçenekleri seçilebilir.

Girilen bilgiler ya da seçilen filtreler üzerinden arama sağlamak için filtre alanının sağ alt bölümünde bulunan Ara butonuna tıklanmalıdır.

RFI süreçlerine katılım sağlamak adına aşağıdaki bağlantıdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

RFI Süreçlerine Katılım
RFI Süreçlerine KatılımDavet edilmiş olduğunuz RFI süreçlerine katılım sağlayabilmek için RFQ/ E-İhale başlığı altında yer alan RFI Listesi menüsüne tıklayabilirsiniz. RFI Listesi içerisinde “Yayımlandı” ve “Cevap Aşamasında” durumlarında bulunan ve henüz yanıtlanmamış olan süreçler otomatik olarak …