İngiliz Usulü E-İhale - Özet

Özet sayfasında, E-İhale sürecini oluşturan tüm temel bilgiler paylaşılmaktadır. İhale kurulum aşamasında Özet sayfasına geçmek için Belgeler adımı tamamlanmış ve Son butonu tıklanmış olmalıdır.

Süreç detaylarını görüntülemek istemeniz durumunda ek olarak, RFQ/E-İhale başlığında E-İhale altında E-İhale Listesi menüsüne tıklayabilirsiniz.

Açılan sayfada ilgili satırın İşlem kolonunda yer alan büyüteç ikonuna tıklayarak süreç özet sayfasına erişebilirsiniz.

Özet sayfasından süreç temel detaylarını kontrole ek olarak Kurulum durumundaki bir E-İhale sürecini yayımlamadan önce son kontrolleri yapabilirsiniz. Özet sayfasında E-İhale kurulum adımlarında oluşturulmuş tüm detayları tek sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Sayfanın sağ üst bölümünde yer alan Loglar butonu üzerinden log sayfasına ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yazdır ikonu ile Özet sayfasını yazdırabilirsiniz.

Süreci yayımlamadan değiştirilmesi gereken bir bilgi veya ayar olması halinde ilgili adıma ait başlığın sonunda yer alan ikona tıklayarak ilgili sayfaya yeni sekmede hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kontroller tamamlandıktan sonra süreci yayımlamak için sayfanın sonunda yer alan Yayımla butonu tıklanmalıdır.

Süreç Başlangıç tarihi sürecin yayımlandığı tarihten sonra ise ve süreç durumu Yayımlandı olarak güncellenir. Süreç Başlangıç tarihi geldiğinde E-İhale süreç durumu tedarikçilerinizin teklif verebilmesi için Teklif Aşamasında olarak güncellenecektir.

Loglar sayfası hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-İhale - Loglar
E-İhale - LoglarE-İhale sürecinde alıcı ve tedarikçilerin yaptığı işlemlerin sistem üzerinde kayıt altına alındığı alan Loglar sayfasıdır. Loglar sayfasına E-İhale Özet sayfasında sağ üst bölümde yer alan Loglar butonuna tıklanarak ulaşılabilir. Açılan yeni sekmede son işlem başta olacak şekilde sır…

Yönetim sayfası hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-İhale - Yönetim
E-İhale - YönetimYönetim sayfası bir E-İhale sürecinin takip edildiği ve yönetildiği sayfadır. Yönetim sayfasına geçmek için Özet sayfasında sağ üst bölümde yer alan Yönetim butonu tıklanabilir. Ek olarak, E-İhale Listesi menüsünde yer alan Yönetim ikonuna tıklanarak sürecin Yönetim sayfasına ulaşıl…

Sonuçlandırma işlemi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-İhale - Sonuçlandırma
E-İhale - SonuçlandırmaSonuçlandırma işlemi E-İhale sürecini bitiren ve kazananları açıklayabileceğiniz bir özelliktir. Süresini tamamlayarak Kapalı duruma geçmiş ihalelerde sonuçlandırma işlemi yapılabilir. Yönetim sayfasında görüntülenebilecek Sonuçlandır butonu ile Sonuçlandırılmak istenen kalem(…