E-İhale - Başlangıç Fiyatı Tanımlanması

Tedarikçilerinizin E-İhale süreçlerinizde başlayacağı fiyat seviyesini Başlangıç Fiyatı özelliği ile belirleyebilirsiniz. İşlem için, süreç detaylarına Tedarikçi Listesi adımında Başlangıç Fiyatı sekmesine tıklayabilirsiniz.

Başlangıç fiyatı, Hızlı RFQ’dan dönüştürülen E-İhale süreçleri için Hızlı RFQ’da verilen son teklifleri otomatik olarak getirir. Başlangıç fiyatı ekleyebilmek için ekranın sol üst bölümünde bulunan Tedarikçi Seçimi alanından tedarikçi seçimi yapılarak, seçilen tedarikçi için kalemlere ihaleye başlayacağı fiyat bilgisi girilebilir.

Not: Başlangıç fiyatında yer alan para birimleri ihalenin para birimi ve ihaleye eklenen Çoklu Para Birimlerinden seçilebilir.

“i” ikonuna tıklayarak ilgili alan için detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Ağırlıklandırma hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-İhale - Ağırlıklandırma Tanımlanması
E-İhale - Ağırlıklandırma TanımlanmasıAğlırlıklandırma özelliği E-İhalede tedarikçilerin belirlenen kalemlerinde hem yüzdesel hem de tutarsal olarak avantaj ya da dezavantajlı ağırlıklandırma yapılabildiği alandır. İşlem için, süreç detaylarına Tedarikçi Listesi adımında Ağırlıklandırma sekmesine tı…

Belgeler sayfası hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-İhale - Belgeler (5. Adım)
E-İhale - Belgeler (5. Adım)Bir E-İhale oluşturma süreci 5 kısa adımda oluşturulmaktadır. Belgelersayfasının tamamlanması sürecin beşinci adımdır. Belgeler adımına geçmek için Tedarikçi Listesi adımında ilgili alanlar doldurulmuş ve Sonraki butonu tıklanmış olmalıdır. Belgeler alanı oluşturulan süre…