Teklif İsteği (RFQ) ve E-İhale Katılımı

Promena e-Sourcing Sistemi'nde alıcı şirketlerin Teklif Toplama (RFQ) ve e-İhale süreçlerine tedarikçi olarak davet edildiğiniz takdirde sistemde tanımlı kullanıcı hesabına bağlı e-posta adresinize aşağıdaki gibi bir duyuru gönderilecektir.

Süreçle ilgili özet bilgiler e-postada yer alacaktır. Süreç içerisindeki ürün/hizmet kalemlerine, belgelere ve diğer detaylara ulaşmak için Süreç Detayları linkine tıklayınız. Açılan sayfada sistem kullanıcı adınız ve şifrenizi giriş yaparak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Sürece katılım durumunuzu Sürece Katılacağım, Sürece Katılmayacağım ya da Belirsiz linklerine tıklayarak bildirebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra süreçle ilgili detay sayfalar görüntülenecektir. Ayrıca sayfanın üst kısmında sürecin durumu görüntülenecektir (Yayınlandı, Ön Teklif, Teklif Aşamasında, Kapalı vb.)

  • Özet: Süreçle ilgili genel bilgiler, rekabet ve süre ayarları, genel açıklamalar, yetkili listesi gibi bilgilerin yer aldığı sayfadır.
  • Belgeler: Süreçle ilgili süreci açan şirket kullanıcılarının yüklediği belgelerin yer aldığı sayfadır. Bu sayfada yer alan belgeleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca teklif verirken karşı tarafa iletmeniz gereken belgeler varsa bu sayfada belgelerinizi yükleyebilirsiniz.
  • Teklif Ekranı: Süreçle ilgili ürün/hizmet kalemlerini ve detaylarını görebileceğiniz ve başlangıç bitiş süreleri arasında teklif verebileceğiniz sayfadır.
  • İletişim: Süreci açan şirket yetkilileriyle yazışma yoluyla iletişim kurabileceğiniz sayfadır.

Ana sayfaya dönmek için sayfanın sol kısmındaki menüden Ana Sayfa'ya tıklayınız.