Teklif Girişi ve Gönderimi

Promena e-Sourcing Sistemi'nde tedarikçi olarak Teklif Toplama (RFQ) ve e-İhale süreçlerine davet edildiğiniz takdirde sistemde tanımlı kullanıcı hesabına bağlı e-posta adresinize bir duyuru gönderilecektir.

https://solutions.promena.net adresinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilir, süreçlerin detaylarını inceleyebilir ve gerekli süreler içinde tekliflerinizi verebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi Ana Sayfa üzerinde süreçleri Son Aktiviteler alanı üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Tüm süreçleri görüntülemek için Süreç Listesi'ne tıklayınız.

Detaylarını görmek ve teklif vermek istediğiniz bir sürecin başlığına tıkladığınızda sürecin detay sayfaları açılacaktır. Sol taraftaki süreç menüsünden Teklif Ekranı'na tıklayınız. Aşağıdaki gibi karşınıza teklif vermeniz gereken ürün/hizmet kalemleri çıkacaktır.

Tekliflerinizi verirken doldurmanız gereken alanları çok dikkatli doldurunuz. Doldurmanız gereken birden fazla fiyat ve fiyat dışı bilgi sütunu olabilir.

Tüm girişlerinizi doldurduktan sonra sağ alt kısımdaki Gönder butonuna basınız.

Gönder butonuna bastıktan sonra sistem tarafından, teklifinizi göndermek istediğinize emin misiniz diye sorulacaktır. Eminseniz Tamam butonuna tıklayınız.

Teklifiniz başarılı bir şekilde sisteme işlendiyse başarılı uyarısı göreceksiniz.

Teklifinizde bir problem varsa sistem bir hata mesajı ve uyarı gösterecektir. Teklifinizi uyarı mesajına göre düzelterek tekrar Gönder butonuna basmanız gerekmektedir.

Önemli Not: Tüm teklifleriniz doğru şekilde girilmediği taktirde teklifleriniz sisteme işlenmeyecektir.

Sistem saati 0 olana kadar tekliflerinizi verebilirsiniz ve birden fazla defa yenileyebilirsiniz. Süreçte otomatik uzatma açıksa son dakikalarda teklif geldiğinde süreç otomatik olarak uzayacaktır. Sürecin durumu Kapalı konumuna geçtikten sonra teklif kabul edilmeyecektir.

Süreçle ilgili diğer sayfalara geçmek için sol menüyü kullanabilirsiniz.