(Versiyon 1) Tedarikçi Tanımlama

Promena e-Sourcing Sistemi'nde tedarikçi şirket tanımlama yetkisine sahipseniz, tedarikçi şirketlerin gerekli bilgilerini doldurarak tanımlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem ana menüsünden Tedarikçiler altında Tedarikçi Listesi'ne tıklayınız. Açılacak sayfada Tedarikçi Tanımla butonuna basınız.

Açılan sayfada tanımlamak istediğiniz tedarikçi şirketin Genel Bilgileri, Yetkili Bilgileri, Adres Bilgileri ve diğer Detay Bilgileri girişlerini yapınız.

Not: Yetkili kişi kullanıcı adı e-posta formatında olmalıdır. Yetkili e-posta alanı ise sistemden gönderilecek bilgi e-postaları için kullanılacaktır. İki alanda da aynı e-posta adresi kullanılabilir.

Gerekli alanları doldurduktan sonra sayfanın sağ altında Kaydet butonuna basınız. Yetkili kişi olarak tanımladığınız kişinin e-posta adresine kayıt bilgilendirmesi ve şifre oluşturma linki gönderilecektir.

Kaydettiğiniz tedarikçi firma bilgilerine daha sonra tekrar ulaşmak için sistem ana menüsünden Tedarikçiler altında Tedarikçi Listesi'ne tıklayınız.