Süreçlere Tedarikçi Davet Etme

Promena e-Sourcing Sistemi'nde Teklif Toplama (RFQ) ve e-İhale süreçlerinize tedarikçi firmaları aşağıdaki şekilde davet edebilirsiniz.

Öncelikle süreç menünüzde Tedarikçi Listesi sayfasına tıklayınız. Bu sayfada davet edilmek üzere seçili firmaları görebilirsiniz. Sürecinize tedarikçi eklemek için Ekle butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada görme yetkiniz olan tedarikçi firmalarla ilgili detaylı arama yapabilirsiniz. Arama yaparken Arama Filtreleri kısmında Serbest Metin yazabilirsiniz, Kategori seçimi ya da Şehir / Ülke seçimi yapabilirsiniz.

Not: Tedarikçi firma bilgilerinin sağ kısmında telefon ve e-posta bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca açılır kutuda tedarikçi firma yetkilisini göreceksiniz. Sürecinize bu bölümde ismi yazan yetkili teklif verebilecektir. Gerekli durumlarda bu bölümden farklı yetkilileri seçip sürecinize ekleyebilirsiniz.

Sürecinize eklemek istediğiniz tedarikçi firmalar için sol kısımdaki kutuları işaretleyerek üst kısımdan Sürece Ekle butonuna basınız. Seçili firmalar tedarikçi listesine eklenecektir. Tedarikçi Listesine döndüğünüzde ekli tedarikçi firmaları görüntüleyebilirsiniz. Bu listede İşlemler kısmında Düzenle ikonuna tıklayarak tedarikçi yetkili kişisini değiştirebilir ya da Silme ikonuna tıklayarak ilgili tedarikçi firmayı listenizden silebilirsiniz.

Sürecinizle ilgili diğer sayfalara ulaşmak için ekranın sol kısmındaki süreç menünüzden ilgili sayfaya tıklayınız.