Süreç Yönetim Ekranı

Promena e-Sourcing Sistemi'nde Teklif Toplama (RFQ) ya da e-İhale sürecinizi yayınladıktan sonra başlangıç saati geldiğinde süreciniz Teklif Aşamasında durumuna geçecektir. Sürecinizin teklif durumunu ve diğer ayarlarını kontrol etmek için Yönetim Ekranı'na tıklayınız.

Bu sayfada, tedarikçi firmaların teklifleri grafik üzerinde görülecektir. Ayrıca sayfanın üst kısmında süreçle ilgili genel bilgiler ve süreç saati yer almaktadır. Bu bilgiler ve grafik üzerindeki teklifler sağ üst kısımndaki açılır listede seçili ürün/hizmet kalemiyle ilgilidir. Diğer satırlardaki durumu izlemek için açılır listede diğer satırlara tıklayınız.

Ayrıca sayfanın sağ tarafında mavi renkli bir kutu yer almaktadır. Bu kutuya tıkladığınızda açılan pencerede süreçle ilgili rekabet ve süre ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Sayfanın alt kısmında süreçte yer alan ürün/hizmet kalemleri ve tedarikçi listesi yer almaktadır. Bu bölümde, satır bazında teklif ve değişim durumları, tedarikçi bazında bağlantı ve teklif durumları gibi detaylar görüntülenmektedir.

Sürecinizle ilgili diğer sayfalara ulaşmak için ekranın sol kısmındaki süreç menünüzden ilgili sayfaya tıklayınız.