Süreç Durumları

Promena e-Sourcing Sistemi'nde tedarikçi olarak davet edildiğiniz Teklif Toplama (RFQ) ve e-İhale süreçlerinin detaylarını görüntüleyebilir ve gerekli süreler içinde tekliflerinizi verebilirsiniz.

Süreçlerin durumu Ana Sayfa'da, Süreç Listesi'nde ve Süreç Detayları'nda görüntülenmektedir.

Süreçlerin o an ki durumlarına göre yapabileceğiniz aksiyonlar aşağıdaki gibi olacaktır:

Yayınlandı: Süreç yayınlanmıştır ve detayları görüntülenebilmektedir; ancak teklif süreci başlamadığı için henüz teklif verilemez.

Ön Teklif: Bu özellik sadece e-İhale süreçlerinde yer almaktadır. e-İhale öncesinde ön teklif toplama amacıyla kullanılır. Ön teklif süreci açıkken e-İhale öncesi başlangıç tekliflerinizi sisteme girebilirsiniz. Ayrıca gerekirse sisteme süreçle ilgili belgelerinizi yükleyebilirsiniz.

Not: Ön teklif sürecinde herhangi bir rekabet bilgisi görüntülenemez.

Teklif Aşamasında: Süreç teklif aşamasına geçmiştir. Süreç bitiş süresine kadar tekliflerinizi verebilirsiniz ve birden fazla teklif yenilemesi yapabilirsiniz. Süreci yöneten firmanın seçimlerine göre rekabet bilgileri görüntülenebilir. Ayrıca gerekirse sisteme süreçle ilgili belgelerinizi yükleyebilirsiniz.

Kapalı: Süreç teklif verme aşaması kapanmıştır. Süreci yöneten firmanın seçimlerine göre rekabet bilgileri görüntülenebilir. Ayrıca gerekirse sisteme süreçle ilgili belgelerinizi yükleyebilirsiniz.