RFI - Özet Sayfası

Özet sayfası üzerinden oluşturulan RFI sürecinin detaylarına ulaşılabilmektedir.

Özet sayfasına erişebilmek adına RFI Listesi’nde yer alan Özet ikonuna tıklanabilir ya da Takip sayfasında yer alan süreç numarasına tıklanabilir.

Sayfanın sağ üst bölümünde yer alan Takip ikonu üzerinden takip sayfasına, Loglar ikonu üzerinden loglar sayfasına ulaşılabilir. Yazdır ikonu ile sayfada yer alan veriler yazdırılabilir.

Yayımlanmış RFI süreçleri ile ilgili gelişmelerin takip edilebileceği Takip sayfası ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

RFI - Takip Sayfası
Takip SayfasıTedarikçilerin RFI sürecine katılım durumlarının ve girdikleri bilgilerin detaylarına ulaşılabilecek sayfadır. RFI Listesi menüsü içerisinde yer alan Takip ikonuna tıklanarak detaylara erişilebilir. Verilen cevapların detayına her bir tedarikçinin yer aldığı satırın en sonunda bul…

Oluşturulan RFI'ların görüntülenebileceği RFI Listesi hakkında aşağıdaki bağlantıdan bilgi edinebilirsiniz.

RFI Listesi
RFI ListesiOluşturulan RFI’ları görüntülemek ve takip sağlayabilmek adına ekranın sol bölümünde yer alan RFQ / E-İhale başlığı altında yer alan RFI menüsüne bağlı RFI Listesi’ne tıklanmalıdır. Açılan sayfada durum ayrımı olmaksızın RFI süreçleri listelenmektedir. Filtre satırının sağ bölümünde bulun…