E-İhale Oluştur - Kalem Bilgileri - Rezerv Fiyat Eklenmesi

E-İhale kurulum aşamasında, Kalem Bilgileri sayfasında E-İhale sürecinizi rezerv fiyatlı olarak düzenleyebilirsiniz.

Rezerv fiyat, tedarikçilerin belirli bir hedef fiyata ulaştıkları takdirde Önde Geride, Sıralama ve benzeri paylaştığınız rekabet bilgilerini görüntüleyebilecekleri bir ihale modelidir.

Rezerv Fiyat: Rezerv fiyatlı ihale süreçleri oluşturmak için düzenlemelerin yapıldığı sekmedir. Ekranın sağ bölümünde bulunan Rezerv Fiyat sekmesine tıklanarak detaylara ulaşılabilir.

Açılan sayfada rezerv fiyatın uygulanacağı kalemlere kalem bazında rezerv fiyat girişi yapılmalı ve para birimi seçilmelidir. Tedarikçi Erişimi kolonunda yer bulunan kutucuğun işaretlendiği satırlarda tedarikçiler rezerv fiyat miktarını ekranlarında görüntüleyebilirler. Gerekli tüm bilgiler girilerek Kaydet butonuna tıklanmalıdır.

Önceki butonu bir önceki adıma dönmek için kullanılır. Tamamlanan adımlar arasında geçiş yapmak için “Adımlar Takip Çizgisi” üzerinde ilgili adımın başlığı tıklanabilir.

“i” ikonuna tıklayarak ilgili alan için detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Kalem Bilgileri sayfası hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

E-İhale - Kalem Bilgileri
E-İhale - Kalem BilgileriKalem Bilgileri sayfasını sürecin üçüncü adımıdır. Kalem Bilgileri adımına geçmek için Süreç Ayarları adımında ilgili alanlar doldurulmuş ve Sonraki butonu tıklanmış olmalıdır. İhaledeki kalemleri belirleyebilmek için Ürün oluşturmak için Ürün Seç ve Ürün Ekle butonları kull…